Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg
Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg

Royal Canin Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : ₺870,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺720,00(KDV Dahil)

Ürün Detayları

Royal Canin British Shorthair Yavru Kedi Maması 2 Kg

Kas ve Kemik Gelişimine Destek

İçeriğinde bulunan protein ve dengelenmiş vitamin ve mineraller sayesinde Royal Canin British Shorthair Kedi Maması yavru kedinizin kas ve kemik gelişimini destekler. Bu sayede kediniz yetişkinlik döneminde daha güçlü ve kaslı olur.


Kolay Sindirilebilir

Royal Canin British Shorthair Kedi Mamasının içinde bulunan proteinler ve probiyotikler yüksek sindirilebilir özelliğe sahiptir. Bu sayede bağırsak florasını dengeler ve kedinizin ideal sindirim sistemine sahip olmasını sağlar.


Bağışıklık Sitemini Güçlendirir

İçeriğinde E vitamini bulunduran eşsiz antioksidan karışımı sayesinde Royal Canin British Shorthair Kedi Maması doğal bağışıklığı destekler. Bu sayede yavru kediniz daha sağlıklı bir şekilde büyür.


Kullanım Yaş Aralığı

Royal Canin British Shorthair Kedi Maması 2 – 12 ay arası British kediler için uygun formüle edilmiştir. Bu sayede kedinizin yavru döneminde sürekli mamasını değiştirmenize gerek kalmaz. Aynı zamanda British cinse özel içeriği ile kedinizin kendisini özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Özel Mama Taneleri

Dokusu ve boyutu tam British yavru kedilerin ağız ve çene yapısına göre geliştirilen Royal Canin British Shorthair Kedi Maması kedinizin daha rahat bir şekilde mamasını çiğnemesini ve yemesini sağlar. Bu sayede kediniz mamasına daha kolay alışır.

L – Karnitin İçeriği

Kedinizin daha sağlıklı bir yağ metabolizmasına sahip olabilmesi için Royal Canin British Shorthair Kedi Maması L – Karnitin ile zenginleştirilmiştir. Bu sayede kedinizin aşırı kilo almasını engelleyebilirsiniz.

BİLEŞİM: Kurutulmuş kümes hayvanı proteini, pirinç, bitkisel protein izolatı*, hayvansal yağlar, mısır, buğday unu, hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluteni, pancar küspesi, bitkisel lifler, balık yağı, mineraller, soya yağı, mayalar ve ilgili kısımlar, frukto-oligo-sakkaridler, fisilyum kabukları ve tohumları (%0,5), hidrolize maya (manno-oligo-sakkaridlerin kaynağı), hodan yağı, kadife çiçeği ekstraktı (lutein kaynağı), hidrolize kabuklular (glukozamin kaynağı), hidrolize kıkırdak (kondroitin kaynağı). *L.I.P.: çok yüksek sindirilebilirliği nedeniyle seçilmiş protein. İLAVELER (kg başına): A Vitamini: 33500 IU, D3 Vitamini: 900 IU, E Vitamini: 670 mg, E1 (Demir): 33 mg, E2 (İyot): 3,3 mg, E4 (Bakır): 10 mg, E5 (Manganez): 42 mg, E6 (Çinko): 124 mg, E8 (Selenyum): 0,05 mg, L-karnitin: 50 mg - Teknolojik katkı maddeleri: Sedimenter klinoptilolit: 10 gr - Koruyucular - Antioksidanlar. 

Teknik Özellikler

 

 

 • Kısırlaştırılmış Özel

   

  Yok

 • Ürün Miktarı

   

  2 KG

 • Yaş Grubu

   

  Yavru

 • Aroma

   

  Kümes Hayvanı

 • Marka

   

  Royal Canin

 

 

Paket Ağırlığı
2 Kg
Tahıl Oranı
Normal
Irk
British Shorthair
Formu
Kuru Mama
Yaş
Yavru (2-12 Ay)
Etiketler
Feline, Feline Kitten, Feline Kitten British, Feline Kitten British Shorthair, Feline Kitten British Shorthair Yavru, Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi, Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması, Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg, Feline Kitten British Shorthair Yavru Kedi 2Kg, Feline Kitten British Shorthair Yavru Maması, Feline Kitten British Shorthair Yavru Maması 2Kg, Feline Kitten British Shorthair Yavru 2Kg, Feline Kitten British Shorthair Kedi, Feline Kitten British Shorthair Kedi Maması, Feline Kitten British Shorthair Kedi Maması 2Kg, Feline Kitten British Shorthair Kedi 2Kg, Feline Kitten British Shorthair Maması, Feline Kitten British Shorthair Maması 2Kg, Feline Kitten British Shorthair 2Kg, Feline Kitten British Yavru, Feline Kitten British Yavru Kedi, Feline Kitten British Yavru Kedi Maması, Feline Kitten British Yavru Kedi Maması 2Kg, Feline Kitten British Yavru Kedi 2Kg, Feline Kitten British Yavru Maması, Feline Kitten British Yavru Maması 2Kg, Feline Kitten British Yavru 2Kg, Feline Kitten British Kedi, Feline Kitten British Kedi Maması, Feline Kitten British Kedi Maması 2Kg, Feline Kitten British Kedi 2Kg, Feline Kitten British Maması, Feline Kitten British Maması 2Kg, Feline Kitten British 2Kg, Feline Kitten Shorthair, Feline Kitten Shorthair Yavru, Feline Kitten Shorthair Yavru Kedi, Feline Kitten Shorthair Yavru Kedi Maması, Feline Kitten Shorthair Yavru Kedi Maması 2Kg, Feline Kitten Shorthair Yavru Kedi 2Kg, Feline Kitten Shorthair Yavru Maması, Feline Kitten Shorthair Yavru Maması 2Kg, Feline Kitten Shorthair Yavru 2Kg, Feline Kitten Shorthair Kedi, Feline Kitten Shorthair Kedi Maması, Feline Kitten Shorthair Kedi Maması 2Kg, Feline Kitten Shorthair Kedi 2Kg, Feline Kitten Shorthair Maması, Feline Kitten Shorthair Maması 2Kg, Feline Kitten Shorthair 2Kg,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.