Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr  24 Adet
Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr  24 Adet

Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr 24 Adet

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺720,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺648,00(KDV Dahil)

ProPlan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr  24 Adet

Proplan yavru kedi yaş mama kaliteli malzemeler ile hazırlanmış konservedir. Junior mama veya kitten mama olarak adlandırılmakta olan yavru konservesi sütten kesilme döneminden itibaren tüm yavrular için uygundur.

Tüm Irklar İçin Uygun
ProPlan Kitten Tavuklu Kedi Maması tüm ırktan kediler için uygun bir içeriğe sahiptir. Bu sayede farklı ırktan yavru kedileriniz varsa ortak bir kullanım yapabilirsiniz. Sokaktaki yavru kedileri de gönül rahatlığıyla bu mama ile besleyebilirsiniz.

Deri ve Tüy Sağlığına Destek
İçeriğindeki Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri sayesinde ProPlan Junior Tavuklu Kedi Maması kedinizin deri ve tüy sağlığının gelişimini destekler. Bu sayede kedinizin daha sağlıklı olmasını ve görünmesini sağlar.

Düşük Tahıllı İçerik
ProPlan Kitten Tavuklu Kedi Maması düşük tahıllı olması sayesinde kedinizin vücudunda gereksiz yağ depolanmasını ve bu sayede kilo almasını önler. Böylece kediniz vücudunda gereksiz karbonhidrat olmadan daha sağlıklı olur.

Yavru Kediler İçin Kullanım
Kediniz 6 haftalık olduğundan itibaren 12 aylık olana kadar kullanabileceğiniz Pro Plan Junior Tavuklu Kedi Maması kedinizin yavruluk dönemi için ideal bir mamadır. Bu sayede kediniz daha sağlıklı bir şekilde yetişkinlik dönemine hazırlanır.

Tavuk Eti Lezzeti
Kedinizin asla karşı koyamayacağı tavuk lezzeti sayesinde ProPlan Junior Tavuklu Kedi Mamasını kediniz büyük bir iştahla yer. 

Bağışıklık Sistemini Destekler
İçeriğindeki mineraller ve vitaminler sayesinde ProPlan Junior Tavuklu Kedi Mamasını yiyen kedilerin bağışıklık sistemleri daha güçlü olur. Bu sayede kediniz hastalıklara karşı oldukça dirençli olur.

İçeriği;

Et ve hayvansal türevler (% 14 tavuk eti), balık ve balık türevleri, mineraller, bitkisel türevler

Konservenin Analizi;
Protein % 13,00, yağ, % 7,00, ham selüloz % 0,05, nem % 75,00, inorganik madde % 3,20, vitamin A 1577 IU/kg, vitamin D3 220 mg/kg, demir sülfat monohidrat 58 mg/kg, kalsiyum iyodat anhidre 0,87 mg/kg, bakır sülfat pentahidrat 5,70 mg/kg, mangan sülfat monohidrat 8,10 mg/kg, çinko sülfat monohidrat 104 mg/kg, koruyucular.

 

 

Ambalaj
Konserve
Tahıl Oranı
Az Tahıllı
Formu
Yaş Mama
Yaş
Yavru (2-12 Ay)
Lezzet
Tavuk
Etiketler
Pro Plan, Pro Plan Kitten, Pro Plan Kitten Tavuklu, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Gr Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 85 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi Gr, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi Gr 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi Gr 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi Gr Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Konservesi Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 Gr, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 Gr 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 Gr 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 Gr Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 85 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Gr, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Gr 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Gr 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Gr Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 Gr, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 Gr 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 Gr 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 Gr Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 85 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi Gr, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi Gr 24, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi Gr 24 Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi Gr Adet, Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Konservesi 24,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.