Royal Canin Light Weight Care Light Diyet Kedi Maması 1.5 Kg.
Royal Canin Light Weight Care Light Diyet Kedi Maması 1.5 Kg.
Royal Canin Light Weight Care Light Diyet Kedi Maması 1.5 Kg.
Royal Canin Light Weight Care Light Diyet Kedi Maması 1.5 Kg.

Royal Canin Light Weight Care Light Diyet Kedi Maması 1.5 Kg.

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺810,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺650,00(KDV Dahil)

Ürün Detayları

Royal Canin Light Weight Care Yetişkin Kedi Maması 1.5 KG


Özel Kullanım Alanı

Kilo almaya karşı koruma sağlayan Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması kediniz için özel bir kullanım alanı sağlar. Bu sayede kedinizin aşırı kilo almasını engelleyebilir ve daha sağlıklı bir yaşama sahip olmasını sağlayabilirsiniz.


Eşsiz Kümes Hayvanı Lezzeti

Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması kuru kümes hayvanı aromasına sahiptir. Bu sayede hiçbir kedinin hayır diyemeyeceği bir mamadır. Mama seçen kediniz varsa bile iştahla mama saatini bekler.


Uzun Dönemli Kullanım

1 – 7 yaş aralığındaki tüm yetişkin kediler için uygun olan Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması sayesinde kedinizin yetişkinlik dönemi boyunca mamasını değiştirmenize gerek kalmaz. Bu sayede sürekli aynı mama ile daha sağlıklı bir şekilde gelişim gösterir.Günlük Besin İhtiyacını Karşılama

Kedinizin ihtiyacı olan günlük besin değerini karşılayan Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması formülü sayesinde kediniz için en kaliteli mamalar arasında yer alır. Bu sayede kedinizin karnı doyarken tüm ihtiyaçlarını karşılayacağından emin olabilirsiniz.


Üriner Sisteme Destek

Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması kedinizin üriner sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayarak daha sağlıklı olmasını sağlar. Bu sayede böbrek ve idrar yolu enfeksiyonlarına karşı kedinize üstün bir koruma sağlar.


Kolay Sindirilebilir

İçeriğinde L – Kartinin bulunduran Royal Canin Light Weight Care Kedi Maması sayesinde kedinizin mamasını daha kolay bir şekilde sindirebilir. Bu sayede mamasını yerken kediniz şişkinlik hissi yaşamaz ve rahatsız olmaz.

Mamanın içeriği : Kurutulmuş kümes hayvanları proteini, bitkisel lifler, bitkisel protein izolat*, mısır,hidrolize hayvansal proteinler, mısır gluten, mısır unu, pirinç, buğday, hayvansal yağlar, mineraller, pancar küspesi, mayalar ve ilgili parçalar, balık yağı, fisilyum kabuğu ve tohumları, soya yağı.

İLAVELER(her kg için):Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 21000IU, Vitamin D3: 800 IU, Demir (3b103): 30 mg, İyot (3b201,3b202): 3 mg, Bakır (3b405,3b406): 9 mg, Manganez (3b502,3b504): 39 mg, Çinko (3b603,3b605,3b606): 128 mg, Selenyum (3b801,3b811,3b812): o,o6 mg, L-Karnitin:200 mg – Koruyucular – Antioksidanlar

Analitik Bileşenleri:Protein : %36, Yağ : %10, Kül : %7,5, Lif : %10,4

*L.I.P: Çok yüksek sindirilebilirliği özelliğinden dolayı seçilmiş protein

Teknik Özellikler

 

 

 

 • Kısırlaştırılmış Özel

   

  Yok

 • Ürün Miktarı

   

  1500 G

 • Yaş Grubu

   

  Yetişkin

 • Aroma

   

  Kümes Hayvanı

 • Marka

   

  Royal Canin

 

 

 

Tahıl Oranı
Normal
Özel İhtiyaçlar
Kilo Kontrolü
Formu
Kuru Mama
Yaş
Yetişkin (1-7 Yaş)
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.