Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet
Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet
Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet
Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet
Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet

Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet

İndirim Oranı : %18 İndirim
Fiyat : ₺500,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺410,00(KDV Dahil)

 

 

 

Ürün Detayları

Royal Canin Mini Adult Soslu Konserve Küçük Irk Yetişkin Köpek Maması 85 Gr 12 Adet
Küçük Irk ve Yetişkin Köpeklere Özel
Yetişkin ağırlığı 10 kg’a kadar olan, 10 ay ile 12 yaş arası olan küçük ırk köpeklere özel, bağışıklık ve sindirim sistemini düzeltici ve besleyici ürünlerle özel formül ile üretilmiştir.


Sindirim Sağlığı Desteği
Sindirim sisteminin sağlığı ve dengesi için özel besinlerle üretilmiş bu konserve ürünü köpeğinizin rahatça yemesini ve yedikten sonra da rahatça sindirmesini sağlayacaktır. Sağlıklı böbrek sistemini desteklemek için uyarlanmış fosfor içeriği ile zengindir.


Ayarlı, Optimum Enerji
İdeal kilonun korunması için yüksek enerjiden kaçınılmış ve aşırı kilolu bir köpek haline gelmesi engellenmiştir. Bu fikirle üretilen bu ürün köpeğinizin atılganlığını ve neşesini kaçırmayacaktır. Onun hala veya artık, enerjik bir köpek olmasını sağlayacaktır.


Temiz Tüyler, Güzel Tüyler
EPA-DHA ile zenginleştirilen bu köpek maması, köpeğinizin deri sağlığını güçlendirir, tüylerini güzelleştirir. Tatlı görünümüne tatlılık katar.


Sağlıklı Yaşlanma Desteği
Yaşlanma yaşlarına yaklaşan köpekler için sağlıklı bir yaşlılığa başlangıç için adapte edilmiş fosfor seviyesi ile sos içerisinde ekli olan EPA-DHA, köpeğinize rahat bir yaşlılık yaşatacaktır.


Serbest Radikalleri Nötralize
Serbest radikalleri nötralize etmek için, EPA-DHA ve özel bir antioksidan kompleksi içerir. Bu antioksidanlar serbest radikallerin hücreye zarar vermesini engeller, doğal savunma mekanizmasını destekleyen ilave bir “aktif kalkan” sağlar.

Teknik Özellikler


Kısırlaştırılmış Özel - Yok

Ürün Tipi - Gravy Pouch

Ürün Miktarı - 85 Gr. x 12 Adet

Yaş Grubu - Yetişkin

Aroma -  Kümes Hayvanları

Irk Boyutu - Küçük

Marka -  Royal Canin

 

 

 

Ambalaj
Poşet
Tahıl Oranı
Normal
Formu
Yaş Mama
Yaş
Yetişkin (10 Ay ile 8 Yaş)
Etiketler
Royal, Royal Canin, Royal Canin Mini, Royal Canin Mini Adult, Royal Canin Mini Adult Pouch, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr., Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Gr. Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 85 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması Gr., Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması Gr. 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması Gr. 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması Gr. Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Maması Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 Gr., Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 Gr. 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 Gr. 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 Gr. Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 85 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Gr., Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Gr. 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Gr. 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Gr. Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Köpek Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 Gr., Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 Gr. 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 Gr. 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 Gr. Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 12 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması 85 Adet, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması Gr., Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması Gr. 12, Royal Canin Mini Adult Pouch Konserve Maması Gr. 12 Adet,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.